position1

position2

position3

Twój dom i twoje miejsce pracy powinno być dostosowane do twoich potrzeb. Tak jak twoje potrzeby zmieniają się w ciągu dnia, tak oświetlenie powinno adaptować się do nich. I tak podczas czytania książki powinno być jaśniejsze, a podczas pracy przy komputerze ściemnione. Nieważne czy jesteś w domu czy w pracy - rozwiązania Lutron zapewniają wygodny dostęp do kontroli światła, tworząc przyjemną atmosferę, aby wspierać twoje działania przez cały dzień.

 

ELEMENTY KOMFORTU
Spersonalizuj system kontroli oświetlenia, aby odtwarzać ulubione ustawienia i bez wysiłku zarządzać światłem. Kontroluj oświetlenie swojego domu z klawiatury głównej lub pilota za pomocą jednego przycisku. Zainstaluj czujniki ruchu/obecności dla większej wygody, aby automatycznie kontrolować oświetlenie.
W pokojach mocno nasłonecznionych zastosuj przesłony okienne zintegrowane z systemem sterowania oświetleniem w celu zapewnienia stałego poziomu natężenia oświetlenia. Ustawienia systemu przesłon okiennych mogą być dopasowane do preferencji w zależności od używanego pomieszczenia oraz do sezonowych zmian nasłonecznienia atmosferycznego.

 

ATMOSFERA PRACY
Komfort i wygoda nie muszą być zarezerwowane wyłącznie dla domu. Przenieś możliwości systemu Lutron do miejsca pracy i zauważ jak sterowanie oświetleniem może zwiększyć produktywność Twojej firmy. Sala konferencyjna może służyć wielu celom w ciągu dnia – od prezentacji video do burzy mózgów. Wiele rozwiązań Lutron, włącznie z GRAFIK Eye QS, pozwalają użytkownikom na ustawienie odpowiedniego poziomu natężenia światła na każdą potrzebę biznesową z wygodą osobistej kontroli i ustawienia jednym dotknięciem. Rozwiń możliwości sterowania oświetleniem na cały budynek poprzez użycie systemu GRAFIK 7000 lub Quantum. Monitoruj system oświetlenia i przesłon okiennych z jednego miejsca oraz przez Internet.
Lutron oferuje szeroką gamę kolorów i stylów, dzięki czemu idealnie komponuje się z każdym wystrojem. Dzięki zaawansowanym technologiom Lutron to niezrównana jakość, która może być w Twoim zasięgu.