position1

position2

position3

Jeśli priorytetem jest bezpieczeństwo, kontrola światła może zapewnić odpowiednio oświetlone przestrzenie o każdej porze dnia i nocy. Jeśli chcesz stworzyć bezpieczną ścieżkę światła w korytarzu w nocy , połącz system sterowania oświetleniem z alarmem przeciwpożarowym i systemem bezpieczeństwa . Niezawodne rozwiązania LUTRON zapewnią bezpieczeństwo i ochronę w mieszkaniach oraz w biurach.

 

KOMERCYJNY
Stwórz bezpieczną i przyjazną atmosferę w przestrzeni biurowej bez względu na porę dnia. Odpowiedni system sterowania oświetleniem pozwala zapewnić bezpieczeństwo i wygodę pracowników. Planowanie z systemem kontroli czasu pozwala na włączanie i wyłączanie światła, ustalenie poziomów oświetlenia dla różnych pór dnia i zmianę profilu oświetlenia w trybie po godzinach. Czujniki ruchu mogą przyciemnić światło gdy przestrzenie są puste, oszczędzając tym samym energię.

 

REZYDENCYJNY

Bez względu na to czy wyjeżdżasz na kilka godzin czy na dłuższy urlop system Lutron oferuje szereg rozwiązań, które zwiększają bezpieczeństwo i ochronę domu. Lutron komunikuje się z systemem alarmowym, żeby w sytuacji zagrożenia włączyć odpowiednie oświetlenie w domu. Ściemniacze instalowane przy schodach i w korytarzach mogą oświetlać drogę w kluczowych obszarach domu, co ułatwia poruszanie się z jednego pomieszczenia do drugiego w nocy.